Zálesák - Středisko Čáslav
přihlásit


3. oddíl Deskových her

O oddíle

Nově jsme otevřeli 3. oddíl deskových her, který se specializuje na hraní deskových a karetních her. Oddíl je určen pro děti od 13-ti let, mládež a dospělé. Náš herní fond disponuje velkým množstvím her (např. Citadela, Záchranáři, Dixit, Sabotéři…), ovšem není překážkou, když si nějaký z hráčů přinese svou vlastní hru, kterou by si doma v malém počtu nezahrál a o kterou se rád podělí s ostatními.

Každou druhou schůzku se věnujeme strategické karetní hře Magic: The Gathering. Základní balíček karet potřebný ke hře je vždy k dispozici v klubovně a dostane se tak na všechny členy oddílu.

V našem oddíle se rozvíjí strategické myšlení, smysl pro taktiku a týmovou hru, logické uvažování, a v případě Magic i rozvoj anglického jazyka.

Schůzky probíhají každé pondělí s ohledem na harmonogram školního roku, a to od 16:30 do 19:00 hodin. Kapacita je 16 členů.

Přijďte nás proto do naší klubovny navštívit například už 5. ledna 2015. Rádi Vás uvidíme na našich schůzkách a jiných herně založených aktivitách.

Katalog her

V herním fondu střediska se v tento okamžik nachází tyto hry (kliknutím na odkaz zobrazíš pravidla v PDF)

Struktura oddílu

Náčleník oddílu: Honza Hlavín
Zástupce náčelníka: Tomáš